Внесення змін до установчих документів ТОВ

Надаємо послуги пов’язані з реєстрацією:

• Зміни складу Учасників, Засновників Товариства;
• Зміни Директора;
• Зміна розподілу часток в статутному капіталі;
• Збільшення / зменшення розміру статутного капіталу;
• Зміни місцезнаходження;
• Зміни найменування компанії;
• Зміни видів економічної діяльності компанії (КВЕД);
• Приведення Статуту юридичної особи у відповідність до законодавства України.

Вартість послуг – від 1400 грн. 

Дана вартість включає: консультування та підготовку всіх необхідних документів (статут, протоколи, реєстраційні картки, супровід підписання у нотаріуса), реєстрацію змін до в державних органах, отримання всіх документів.

Як внести зміни по товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) в реєстр?

  1. Внесення змін починається зі скликання загальних зборів. Дана процедура повинна регулюватися статутом підприємства. Законодавство України встановлює обов’язок господарського товариства встановити правила скликання засновників або учасників на чергові або позачергові загальні збори. Як правило, обов’язок скликання покладається на керівника товариства. Якщо правила скликання не регулюються установчим документом, досить буде вислати кожному учаснику повідомлення про проведення загальних зборів, цінним листом з описом вкладення. У повідомленні обов’язково вказується дата, час і місце проведення зборів, порядок денний та перелік питань. Загальні збори вважаються повноважними, якщо присутні учасники або їх законні представники, які володіють більше 50% в статутному капіталі ТОВ, якщо інше не зазначено в установчих документах.
  2. Проведення загальних зборів і складання протоколу (рішення) вищого органу управління компанії. У протоколі вказується дата та номер рішення, найменування товариства, ідентифікаційний код та місце проведення загальних зборів. Також вказуються всі присутні учасники (або їх представники) та зазначаються їх дані. Якщо представники учасників діють на підставі довіреності (або іншого документу що дає їм право представляти інтереси), в протоколі вказується дата видачі документу, номер, ким виданий. При зміні керівника товариства (Директора, Президента, Голови правління), дата звільнення нинішнього керівника та дата призначення нового повинні бути різними. При цьому заборонено звільняти нинішнього Директора “заднім числом” (до дати проведення зборів). Підписи нового керівника (як згоду з призначенням) і нинішнього (як згоду зі звільненням) на протоколі не є обов’язковими. У разі продажу частки в статутному капіталі, в протоколі обов’язково вказується на підставі чого відбувається така передача (на підставі заяви, договору купівлі-продажу, тощо). При цьому, варто пам’ятати що засновники товариства з обмеженою відповідальністю мають переважне право на придбання частки, в порівнянні з третіми особами. Факт виходу учасника з товариства або включення третьої особи прописується в протоколі та підлягає затвердженню загальними зборами. Підписи на протоколі (на підставі якого вносяться зміни до реєстру) всіх присутніх на загальних зборах осіб підлягають нотаріальному посвідченню (стаття 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»). Рішення вважаються прийнятими, якщо за них віддали необхідну кількість голосів. Кожному підписанту бажано завжди отримувати оригінал або копію прийнятого рішення (протоколу). 
  3. Підписання статуту необхідно якщо товариство не діє на підставі модельного статуту та якщо протоколом було прийнято рішення про внесення змін до установчих документів. Ухвалення змін до статуту у вигляді доповнень з 18.11.2016 року заборонено. Зміни до статуту затверджуються виключно у вигляді нової редакції. Підписи на статуті підлягають нотаріальному посвідченню. При цьому, статут повинні підписати всі (без виключення) Учасники Товариства, якщо інше не зазначено установчими документами.
  4. Подання документів державному реєстратору. Подається: протокол (оригінал або нотаріальна копія), статут (в разі прийняття нової редакції), квитанція про сплату державного мита (480 гривень, станом на 01.09.2017), довіреність на представництво інтересів (якщо документи подаються довіреною особою), заповнена реєстраційна заява (підписана особою яка подає документи). Якщо комплект документів подається Керівником Товариства – довіреність не надається. Після прийняття комплекту документів, державний реєстратор видає підписану ним опис «про прийняття документів для внесення змін до відомостей що містяться в єдиному державному реєстрі, про юридичну особу». У верхньому правому куті опису повинен бути код реєстраційної дії, за яким можна отримати результати реєстрації на порталі електронних сервісів.

Сподіваємось, дана інформація була Вам цікавою та корисною.

реєстрація, зміни, тов, директор, учасник

Дивіться також Реєстрація компаній в УкраїніРеєстрація юридичних осіб в Київскій областіРеєстрація юридичних осіб в Чернігівській області.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звёзд (No votes yet, be the first to rate)

Загрузка...

Наші клієнти