Реєстрація компаній в Україні

Надаємо послуги реєстрації господарських товариств “під ключ”, а саме:

Товариства з обмеженою відповідальністю;

Товариства з додатковою відповідальністю;

Приватного підприємства.

Вартість послуг – 1890 грн. Термін виконання – від 2-х робочих днів.

Вартість включає:

  • консультування з корпоративних, господарських та податкових норм (в т.ч. вибір оптимальної системи оподаткування);
  • підготовка всіх необхідних документів (статут, протокол, наказ, реєстраційні заяви та форми);
  • державна реєстрація юридичної особи;
  • виготовлення та отримання печатки;
  • реєстрація платником ПДВ (податку на додану вартість) або Єдиного податку (спрощена система оподаткування);
  • отримання витягу з реєстру податкової;
  • отримання всіх необхідних документів для відкриття розрахункового рахунку, єлектронного цифрового підпису, укладення договору з податковою інспекцією про електронний документообіг  та початку фінансово-господарської діяльності.

*нотаріальні послуги (довереність на представництво) сплачуються окремо.

Є можливість реєстрації ТОВ без Вашої присутності в Києві (або в Україні). У такому випадку від замовника потрібно нотаріальна (в окремих випадках апостильована і перекладена на українську мову) довіреність і, в разі якщо засновником виступає компанія, виписка з торгового реєстру (або виписка з реєстру компаній).

Реєстрація компанії – один з перших кроків для створення бізнесу. Вірний вибір організаційно-правової форми компанії, чіткий розподіл прав та обов’язків засновників і правління як і вірний вибір системи оподаткування – є важливими складовими стабільного та успішного функціонування компанії. При цьому, чіткі та юридично-грамотні правила і обов’язки засновників і правління (хто і в які терміни і в якому обсязі сформує свою частку, права і обов’язки Директора, заборона на здійснення дій, відповідальність за окремі дії / бездіяльність) дуже необхідні та можуть убезпечити від можливих розбіжностей між партнерами.

Товариство з обмеженою відповідальністю – господарське товариство, статутний капітал якого розділений на частки, розмір яких визначається Статутом. ТОВ відповідально перед кредиторами тільки своїм майном. Учасники ТОВ, які повністю внесли вклади, мають ризики збитків, пов’язаних з діяльністю товариства, тільки в рамках своїх вкладів. ТОВ – найпоширеніша форма юридичної особи в Україні.
Засновниками (Учасниками) ТОВ можуть бути: юридичні та фізичні особи, незалежно від країни громадянства або резидентності. Іноземні громадяни можуть отримати право Заснувати ТОВ після отримання ідентифікаційного коду, який видається податковими (фіскальними) органами. При цьому, Фізична особа нерезидент може бути призначений Директором ТОВ тільки після отримання «дозволу на працевлаштування іноземця», яке видається органом зайнятості. Максимальна кількість Учасників (Засновників) ТОВ – 100 (сто) осіб. 

Товариство з додатковою відповідальністю (ТДВ) за юридичним статусом повністю відповідає ТОВ, з врахуванням наступних особливостей:

  • установчі документи можуть передбачати додаткову відповідальність кожного з учасників (зазначається сума відповідальності);
  • установчі документи можуть передбачати повну відповідальність учасників за зобов’язання товариства всім належним учасникам майном.

Отримання деяких видів дозволів та ліцензій (наприклад: діяльність ломбардів) можливе виключно товариством з додатковою відповідальністю.

Дивіться також внесення змін до установчих документівпорядок виплати дивідендів, реєстрація кооперативу, реєстрація фірми в Київскій області, реєстрація фірми в Чернігівській області.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звёзд (votes: 1, average: 3,00 из 5)

Загрузка...

Наші клієнти