Супровід Держзакупівель

Супровід з боку постачальника процедур Державних закупівель в Україні (через системи prozorro.gov.ua і dzo.com.ua).

В результаті реформи системи державних закупівель в Україні, закупівля товарів, робіт і послуг з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування та державних підприємств проводиться виключно в електронному вигляді через єдину Державну систему закупівель. Це дозволяє всім бажаючим підприємцям швидко і з мінімальним пакетом документів брати участь в торгах. З 2016-го року організатор торгів більш не визначає переможця. Переможець визначається електронною системою на підставі кращої пропозиції.

Органи державної влади, органи місцевого самоврядування та державні підприємства зобов’язані проводити закупівлі через електронну систему якщо вартість предмета закупівлі товарів / послуг дорівнює або більше 200 тисяч гривень, а вартість робіт дорівнює або більше 1,5 млн. грн. При цьому, підзаконними нормативними актами зобов’язали організаторів держзакупівель проводити торги через єдину електронну систему, якщо сума торгів перевищує 10 тис. грн. Реформа держзакупівель дозволяє брати участь в тогах більшій кількості постачальників і пропонувати найбільш вигідну покупцеві ціну. Варто зазначити що загальний обсяг держзакупівель в Україні – понад 100 млрд. грн. на рік.

При цьому, система, як і законодавство, не досконала, що дозволяє багатьом чиновникам і розпорядникам бюджетних коштів здійснювати дії спрямовані на недопущення «чужих» постачальників. Багато замовників спочатку у тендерній документації навмисне прописують умови і вимоги до товарів/робіт/послуг, дотримання яких можливо обмеженим колом постачальників.
З метою захисту Ваших прав, як учасника торгів, буде потрібно юридичний моніторинг на всіх етапах процедури держзакупівлі. Всі незаконні дії та бездіяльність замовників держзакупівель можуть оскаржуватися, швидко і впевнено: організатору торгів, через Антимонопольний комітет або Суд.

При необхідності, отримаємо наступні документи:

  • Довідка з Міністерства внутрішніх справ про відсутність судимості керівника учасника торгів та/або посадової особи, уповноваженої брати участь в торгах (Довідка видана Міністерством внутрішніх справ про ВІДСУТНІСТЬ судимості);
  • Інформаційна довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення (Інформаційна Довідка з єдиного державного реєстру осіб, Які вчинили корупційні правопорушення);
  • Довідку про відсутність заборгованості з податкової.

Ми надаємо юридичну послугу повного супроводу процедури участі в системі державних закупівель в режимі online.

Наші клієнти