Реєстрація/перереєстрація ФОП

Фізична особа-підприємець (ФОП) – одна з найпоширеніших форм юридичного оформлення бізнесу в Україні. ФОП можуть бути зареєстровані Громадяни України та іноземці, які досягли 16-років і отримали індивідуальний податковий номер (укр. Реєстраційний номер облікової картки платника податків). При цьому, особа зареєстроване ФОП до досягнення 18-ти років, набуває повної правоздатність з дати такої реєстрації, відповідно до Цивільного кодексу України. Фізична особа-підприємець має право здійснювати всі, без винятку, види діяльності, здійснення яких прямо не заборонено законодавчо.

Важливо розуміти, що ФОП в процесі діяльності, відповідальна за своїми зобов’язаннями всім рухомим і нерухомим майном, яке належить йому як фізичній особі. Фізичні особи-підприємці, крім іноземців, мають право здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування (єдиний податок), зареєструвавшись платником на 1-й, 2-й або 3-й групах. ФОП, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (тільки 3-тя група), мають право зареєструватися платником ПДВ (податку на додану вартість) і отримати право виписки податкових накладних. ФОП (тільки на 3-й групі єдиного податку та на загальній системі оподаткування) мають право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність (експорт/імпорт товарів і послуг).

Надаємо послугу реєстрації ФОП «під ключ», в т.ч. підбираємо необхідні Вам види економічної діяльності (КВЕД), оптимальну систему оподаткування і т.д.

Термін реєстрації Фізичної особи-підприємця (ФОП) – від 3-х робочих днів.

Вартість – від 2500 гривень.

Реєстрація ФОП 2017. Як зареєструвати ФОП в Україні? Реєстрація приватного підприємця 2017.

Наші клієнти